מנוף חשמלי STI

פרטי המוצר

מנוף חשמלי STI

תיאור המוצר

STI סדרת החבל חוט חשמלי המנוף, פותחה על ידי עצמנו, הוא מוצר מסדרת החדש תוכנן מרווח נמוך. לפי פמ האירופית, תקן דין, בדרך כלל לתכנן את קיבולת סדרת דגמים בסיסיים, מנגנון העבודה מערכת וביצועים פרמטר, לפיתוח ומחקר עם עיצוב modularized הרעיון. מוצר מסדרת זה הוא עד לרמה הטכנית של העולם מוצרים מאותו סוג. מוצרי סדרת STI הם אחד צורת מבנה נפוץ בשוק הבינלאומי עם מבנה קומפקטי, חללים גבוהים השירות.

התכונות והיתרונות:

(1) ביעילות להתרוממות להניף מגובה הרמה על ידי 200 ~ 500 מ מ לעומת המנוף חשמלי מסע CD נפוצות.

(2) מעולה 3-in-one שידור gearbox טכני, הרמה מאמצת באיכות טובה סגסוגת מבנה פלדה גרם involute שיקוע גלגל תיבת הילוכים, הפחתת 3-מוט, יציב בנסיעות, ביצועי זמן תוחלת החיים, אמין, להימנע חסרונות כמו CD המנוף פיר ביניים הילוכים למרחקים ארוכים.

(3) המנוע הוא מטוס מעוצב מיוחד בלם תלת פאזי אסינכרונית מנוע, מערכת עבודה S3, JC = 40%, סיווג העבודה ביעילות הרימום של מערכת החשמל. בלם הנוכחית לעבור יישור ו בקר, מתח גבוה הבין להתחיל את הנסיעה מתח נמוך, בלם טוב אפקטים.

(4) הנסיעה מאמצת את התולעת גלגל, תולעת gearbox, להפוך את המנוף נסיעות יציב יותר, נמוך יותר רעש, יותר זמן חיי המערכת.

(5) מהירות כפולה של מעלית, נסיעות, מהירות אוטומטית המרה, השפעה קטנה, יציב בנסיעות. נעשה את דרישות הלקוח: תעלה את הרמה, הנוסעים תדירות מהירות פולרי-התאמת שליטה, פעולת השליטה מרחוק, הגנה, מנוע התחממות יתר הגנת ופונקציות אחרות.

(6) STI סדרת מוצרים כולל סוגים שונים הרמת משקל, הרמת גובה, מהירות, שנסע מהירות לבחירת הלקוחות.


קירה