מגדל קריין

פרטי המוצר

מגדל קריין שמקורם במערב אירופה. בום קריין רוטרי רכוב על החלק העליון של המגדל של המגדל. מרחב עבודה גדול, בעיקר עבור דיור חומרי בנייה אופקיים ואנכיים הובלה והתקנה של בניית רכיבים. עשוי שלושה חלקים, מבנה מתכת, מנגנון העבודה במערכת החשמל. מבנה המתכת כוללת גוף מגדל, זרוע מטלטלין ובסיס. עובד המנגנון של הרמה, בטח, סיבוב והליכה לארבעה חלקים. מערכת חשמל כולל מנוע, בקר, ארונות חשמל וחלוקה חשמל, חיבור קווי, אותות, תאורה והתקנים.

. ג'יב מגדל קריין טופס תת סוג אופקי ' ולחץ על ' סוג '. עגורן עם מגדל זרוע אופקית, העגלה לאורך טווח אופקי וריאציה דינמית הפעלה זרוע, קריין סוג פגודה עם בטח. התנועה. הזרוע דינמי הוא ארוך, אבל סכנה גדולה יותר זרוע. בום רוד לחץ, בטח. מנגנון, את המתיחה הגורמים הזרוע התנדנדות משרעת, משרעת תנועה יותר חלקה אופקי, אבל משקלו קטן יחסית.

משקל הרמה של המנוף מגדל משתנה בהתאם להיקף של הטווח. התוצר של המשקל של משרעת של מומנט עומס הוא הפרמטרים הטכניים העיקריים של המנוף. דרך הומי ותמיכה של רוטרי, מגדל מנוף הרמה גובה, את המסה של התור או הליכה. לכן, זה הכרחי יש ביצועים מהירות טובה, מנגנון די נוחה להנפה מיוחד לאור לטעון מהר, התקנת כבד ואיטי, ישמור את המקום. גנרל ניצול אופטימאלי של מהירות ההתנגדות, אך גם לעתים קרובות שימוש אדי הנוכחי בלמים, אפנון תדר, קוטב משתנה, מבוקר סיליקון ועל מכניים וחשמליים שילוב של ספיד קונטרול.


קירה