Ld סוג חשמלי חד-קרן גשר קריין

Ld סוג חשמלי חד-קרן גשר קריין
פרטי המוצר

מידע בסיסי.

סוג מודל NO.:LDסוג: יחיד וברוחב קריין
יישום: הבנייה השימוש, סדנת שימושמגדל קריין סוג: גשר קריין
קלע סוג: כבלוברוחב טופס: רווק וברוחב הראשי
מקור כח: חשמלהזזת סוג: קבוע
התקנה: מורכביםהסמכה: ISO9001: 2000
מצב: חדשמקור: חנאן
הרמת גובה: 1-20tאורך: 7.5-22.5 מטר
הסביבה טמפרטורת עבודה: --25 ~ +40 מעלות צלזיוסעבודה ברמה: A3
שיטת שליטה: קרקע, חדר בקרה, שליטה מרחוקHS קוד: 84261190
קיבולת הייצור: 5000PCS / שנה

תיאור המוצר

המשקל הרמה מתאים הוא 1-16t ו מתאים אורך 7.5-22.5 מטר, טמפרטורת הסביבה בטווח של --25 + 40 ג מוצר זה הוא מנוף קבוע, בשימוש נרחב שימוש בתדר נמוך או פחות מקומות הרמה מדורג כגון מכונות ייצור, הרכבה, מחסן והבן.

נעשה שימוש בסוג LD עגורן חשמלי יחיד-וברוחב מיועדת על פי תקן JB/T1306-1994, CD1, מנוף חשמלי MD1, הפך להיות קלים וקטנים רכבת שהעגורן עובד.

יתרונות: סדר קצר מחזור, היתרון הכלכלי

המנוף הינו מצויד עם הקרקע, חדר בקרה, שליטה מרחוק, חדר בקרה יש שתי צורות כללו קצה וצד דלת פתוחה, המיועד למשתמשים לבחור להשתמש.

רצומה טרפמאידה
שיטת שליטהחשמלי
לבקרת הקרקע
הרמת משקל: 5t, טווח: 12 מ', גובה הרמה: 6 מ', רמת העבודה: A3
תיאור/הוראות: LD
חדר בקרה (חדר בקרה נפרדת KS ו- BS חדר הבקרה סגור)הרמת משקל: 5t, טווח: 16.5 מ', גובה הרמה: 6 מ', רמת העבודה: A3, חדר בקרה נפרדת KS
תיאור/הוראות: LD
שליטה מרחוק
הרמת משקל: 2t, טווח: 13.5 מ', גובה הרמה: 6 מ', רמת העבודה: A3


פרופיל חברה

הנאן Xinqi מכונות תעשייה ושות', בע מ הוא יצרן מקצועי של הרמת ציוד גדול חברת מניות משותפות

המוצרים העיקריים שלו כוללים יחיד-כפול-קרן cranes.bridge מנופים, מנופי גנטרי, מנופי הרמה metallurgicאנטי-חומר נפץ העגורים, הספינה מנופי גנטרי, בניית גשר הצבת מכונות, גלגלות חשמליות. החברה יש הכשרה מלאה עבור ייצור, התקנה, תחזוקה, יכול לספק את הדרישות של תעשיות שונות.

החברה ממוקם באחד האזורים הצטברות התעשייתי הגדול ביותר באזור כפרי - חנאן Changyuan הרמת ציוד. הבירה רשום של החברה RMB 120 מיליון יואן, החברה יש רכוש קבוע של Yuan.The RMB 80 מיליון השלב הראשון בפרויקט מכסה שטח של 226,360 מ ר, כולל 11,760 מטר מרובע של בנייני משרדים, 58, 076 מ"ר של סדנאות ו 66,166 מטרים רבועים של מחוץ לדלת פעולה אזורי. החברה כולל completer ציוד ייצור ולבדיקה, מתקדמת בענף מבחינת טכנולוגיות של טיפול קדם פלדה, דיגיטלי חיתוך, הלחמה אוטומטית מכונת עיבוד.

הודות מעל 20 שנות ניסיון בתחום הרמת ציוד לתעשייה, החברה בעלת ניסיון עשיר בייצור ושיווק. מאז הקמתה, החברה יש כבר דבק שלה עיקרון בסיסי מוכווני אנשים, מדעי ניהול, חדשנות טכנולוגית ושירות כנה. החברה דורשת את מוצריה באיכות גבוהה, ביצועים גבוהים. הליבה של תרבות ארגונית הוא מכבד אנשים מקצועיות, מדעית, מציאותי, יעיל, מעולה.

המספר הכולל של העובדים הוא 1200, לרבות ביניים מעל 60 ואנשי טכני בכיר. הסביבה של הצמח יפהפה ויש הצמח להשלים מתקנים כגון מעונות העובדים, בניין מומחה מרובה פונקציות הקנטינה. מבוסס על ניהול מונחה על האדם, החברה העסיקה כישרונות רבים, מעניק לשחק באופן מלא ליכולות שלהם, וכתוצאה מכך שיפור של איכות המוצר, העובד היכולת ויכולת מחקר ופיתוח. כל אלה יסייעו לחברה לבנות את עצמה לתוך מפיק ציוד הרמה יוצא דופן בארץ.

המושג פיתוח האמין על ידי כל חברי החברה הוא איכות חומרים + ציוד מלא + טכנולוגיה מתקדמת = איכות המוצר + שרות מתחשב = החיים של הארגון. החברה עברה את ההסמכה של שלוש מערכות. מבוסס על שלו מרכזי שירות לאחר המכירה בפריסה ארצית ראשי ערים, החברה מבטיחה כי טכנאים יכולים לספק שירות באתר הלקוח תוך 24 שעות לאחר קבלת קריאת שירות. זה הוערכה באופן נרחב על ידי לקוחות, ארגון שמירת ההבטחה, יוזמה פרטית משולבת בצמיחה מהירה המדעית והטכנולוגית של הארגון.

כל הצוות להוקיר את החברים מכל תחומי החיים לקוחות חדשים וישנים לתמוך ולדאוג לפיתוח החברה.

בברכה צוות המנבאת לשתף איתנו פעולה עבור היתרונות ההדדיים שלנו!
קירה